تعمیر تخصصی سانروف | نیوفیس لندکروز | صداگیری سقف سانروف و پانوراما خودرو‌ها | تعمیرسانروف | تعمیر و نصب سانروف انواع خودرو وبستو |

تعمیر سانروف هیوندا سوناتا

Avatar

تعمیر سانروف

تعمیر سانروف
تعمیرسانروف
صداگیری سانروف
گوگل مپ مسترسانروف

سقف پانوراما چیست؟

یکی از محبوب ترین سقف های مدرن در خودرو سقف پانوراما است. این سقف معمولاً در مدل های لوکس و به صورت کاملاً استاندارد به کار برده می شود. سقف های پانوراما در دو دسته ثابت و متحرک بر روی خودروهای لوکس قرار دارند.
سقف پانوراما یک آپشن و یک قطعه زیبا برای تمام خودروها می باشد، جنس این سقف از شیشه مقاوم و ضخیم می باشد که ضخامت این شیشه برابر با ۵ سانتی متر می باشد و این خیال سرنشینان را از لحاظ ایمنی راحت میکند. در سقف پانوراما پلی کربنات وجود دارد که موجب می‌شود بیشتر نور خورشید به خودرو بتابد و از ورود اشعه های مضر آفتاب به خودرو جلوگیری می کند. این سقف ها معمولا در ابتدا مات ساخته می شدند اما بعد ها به صورت شفاف و رنگی نیز در آمدند.
اما همیشه بعضی از مشتریان خودروهایی که دارای این سقف هستند، نگران واژگونی خودرو و شکستن شیشه و آسیب رسیدن به سرنشینان می باشند، اما جای ترس و نگرانی وجود ندارد. زیرا خودروسازها از شیشه بسیار مقاوم استفاده می‌کنند و در هنگام واژگونی هیچ خطری از سمت شیشه سرنشینان را تهدید نمی‌کند.

64

نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما