تعمیر تخصصی سانروف | نیوفیس لندکروز | صداگیری سقف سانروف و پانوراما خودرو‌ها | تعمیرسانروف | نمایندگی آلپاین | مسترسانروف

صداگیری سانروف

صداگیری سانروف

مستر سانروف

صداگیری تخصصی سانروف و تعمیر سقف پانوراما ,رفع صدای تق تق سانروف اپتیما, سوناتا, بنز, تویوتا, اسپورتیج, تالیسمان, سانتافه, سورنتو در کمترین زمان ممکن تلفن تماس : ۰۹۱۲۴۲۷۶۱۶۴

صداگیری سانروف
صداگیری سانروف
تعمیر سانروف

بنز C۲۰۰ به یک موتور ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ مجهز شده است که از گنجایشی به میزان ۱۸۰۰ سی‌سی برخوردارو نیروی خروجی خود را از طریق سیستم انتقال نیروی مبتنی بر محور محرک عقب به چرخ‌های این خودرو منتقل می‌کند. موتور به کار رفته در دل این خودرو قادر است حداکثر توانی به میزان ۱۸۵ اسب بخار با احتساب ۵۵۰۰ دور در دقیقه تولید کند و حداکثر گشتاوری برابر با ۳۲۰ نیوتن متر می باشد.

مرسدس بنز C۲۰۰ به یک جعبه دنده‌ی ۷ سرعته خودکار تیپ ترونیک مجهز است که وظیفه‌ی خود را به خوبی انجام می‌دهد. البته از طریق واسطه‌های تعبیه شده در حوالی فرمان این خودرو می‌توان کنترل دنده‌ها را بر عهده گرفت.بهره‌مندی از مشخصات فنی یاد شده موجب می‌شود که خودروی بنز C۲۰۰ بتواند در مدت زمانی حدود ۷.۲ ثانیه از حالت سکون و سرعت ۰ به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابد.

مرسدس بنز C کلاس از نظر تجهیزات رفاهی و ویژگی‌های ایمنی عملکرد خوبی دارد و از جمله آپشن‌های موجود در C۲۰۰ می‌توانیم به مجموعه کاملی از کیسه هوا، کروز کنترل، ورود و استارت بدون کلید، تهویه مطبوع اتوماتیک سه گانه، سیستم‌های ترمز ABS, BAS, ASR, ESP، سیستم صوتی هارمن کاردون، تنظیم برقی صندلی‌های جلو، حافظه و گرمکن صندلی‎‌های جلو، سقف سانروف پانوراما، چراغ‌های جلو LED با گردش در پیچ‌ها، سیستم هشدار خواب آلودگی راننده، نمایش نقاط کور، حفظ حرکت خودرو بین خطوط، دوربین دید عقب و سنسور پارک اشاره کنیم.

حداکثر سرعت قابل دست‌یابی توسط خودروی مرسدس بنز C۲۰۰ نیز حدود ۲۴۰کیلومتر در ساعت برآورد می‌شود. در کنار این موضوع میزان مصرف سوخت این خودرو در حالت چرخه ترکیبی هم رقمی معادل ۵.۳ به ازای پیمودن هر ۱۰۰ کیلومتر مسافت تخمین زده می‌شود. البته در شرایطی مشابه با شرایط موجود در ایران و کیفیت بنزین‌هایی که در کشور ما عرضه می‌شود، باید این رقم را حدود یک لیتر افزایش داد.


Comments are closed.

تماس با ما