تعمیر تخصصی سانروف | نیوفیس لندکروز | صداگیری سقف سانروف و پاناروما خودرو‌ها | 09124276164 | تعمیر و نصب سانروف انواع خودرو وبستو |

تعمیر پرده و سانروف هیوندا سوناتا

Avatar

تعمیر سانروف سوناتا

برای دیدن سایر نمونه کارهای انجام شده و بازگشت به صفحه اصلی بر روی آیکون زیر کلیک نمایید

صفحه اصلی

تعمیرسانروف تعمیر سانروف صداگیری سانروف تعمیر سانروف

گوگل مپ مسترسانروف
تعمیر سانروف


بعضی از مشکلات سانروف مانند شکسته شدن و یا شل شدن هستند که می توان با استفاده از ابزارهای عمومی به تعمیر سانروف پرداخت. برای سفت کردن شیشه فقط باید پیچ و مهره های تنظیم را سفت کنیم.
نشتی سانروف یکی دیگر از مشکلات سانروف می‌باشد که نیاز به تعمیر سانروف دارد. اگر در هنگام باران از سانروف خودروی شما آب میچکد و قصد تعمیر سانروف را دارید، ابتدا مطمئن شوید که سانروف شما کاملاً بسته است، اگر کاملاً بسته بود به درزهای سانروف نگاه کنید و مکان نشت آب را پیدا کنید، اگر نشتی از درزها نبود به شیشه نگاه کنید و اگر ترکی وجود داشت نشتی به علت وجود همان ترک است و نیاز به تعمیر سانروف است.

معمولاً آپشن ها و قطعات سفارشی که بر روی خودرو نصب می‌شوند نیاز به مراقبت و سرویس تخصصی دارند. تعمیر سانروف کار تخصصی است و این کار را باید به متخصصان سپرد. تعمیرکاران سانروف تمامی مشکلات ناشی از سانروف از جمله صدا گیری بسته و یا باز نشدن را برطرف می کنند.
در نمایندگی ها و یا مراکز تعمیر سانروف انواع صداهای آزاردهنده که از سقف و سانروف منتشر می‌شوند را برطرف می‌کنند. تعمیرکاران با استفاده از موادی همچون فوم، درزگیر و انواع واشر ها می توانند صداهای ناشی از سانروف را برطرف کنند.

93

نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما