تعمیر تخصصی سانروف | نیوفیس لندکروز | صداگیری سقف سانروف و پانوراما خودرو‌ها | تعمیرسانروف | تعمیر و نصب سانروف انواع خودرو وبستو | مسترسانروف

رمز ارز آداکس ADAX

‏صرافی غیر متمرکز ADAX بر بستر کاردانو

پروژه ADAX  اولین صرافی غیر متمرکز یا AMM بر بستر کاردانو است که به صورت کاملاً غیر متمرکز DEX است و ترید و معامله گری را در اکوسیستم کاردانو  تسهیل می‌کند. این صرافی غیر متمرکز که به صورت بازار ساز خودکار فعالیت می‌کند دفتر سفارش ندارد و مثل سایر DEXها کنترل کامل ارزها و کلیدهای خصوصی در اختیار کاربر است و نیازی به دادن کلید خصوصی وجود ندارد.  🔘 در این پروژه کاربران قادر خواهند بود بدون دردسر معاملات مبتنی بر قرارداد هوشمند را با استفاده از بلاکچین کاردانو انجام بدهند، بسیار سریع و کارمزد کم پرداخت خواهد شد اگرچه این پروژه به خاطر تبلیغات زیاد کاردانو و اولین DEX بودن در بلاکچین کاردانو، به چشم می‌آید اما باید در نظر داشت که از قابلیت مولتی‌چین بودن (مبادلات بین بلاکچینی) بی‌بهره است حتی در وایت پیپر هم اشاره‌ای به این موضوع نشده که در آینده این ویژگی اضافه می‌شود. 🔘 اما در وبسایت اصلی گفته شده که می‌خواهند در فصل اول سال ۲۰۲۲ قابلیت کراس‌چین Cross-Chain (ارتباط دیتا بین بلاکچین ها) را به این پروژه اضافه کنند. همچنین در وب سایت آمده که هنگام انجام تراکنش هیچ مقداری از کارمزد‌ها به اعضای پلتفرم تعلق نمی‌گیرد و تماماً به استخرهای نقدینگی واریز می‌شود و مقدار کارمزد برای غیر اعضا هم، چیزی در حدود 0.3 می‌باشد.  نماد توکن پروژه ADAX است و کل توکن ها که ۱۰۰ میلیون واحد است ۵۲.۵ میلیون آزاد شده که تقسیم بندی آن به شرح زیر است : 

  • 🔰 تیم : ۱۰ درصد
  • 🔰 فروش عمومی : ۴۰ درصد
  • 🔰 فروش خصوصی و ذخیره : ۲۵ درصد
  • 🔰 استکینگ : ۱۵ درصد
  • 🔰 نقدینگی : ۱۰ درصد

🔘 تیم : موسس پروژه تیمو تریپلر نام دارد که در سمت CEO برای BOCKSMART  درشعبه اروپا فعالیت داشته است. همچنین به عنوان توسعه دهنده کسب و کار برای ALAMANTEX کار  می‌کرده و کارنامه فعالیتش بسیار پروپیمان است.هم بنیانگذار پروژه شخصی به اسم دُویداس پاتکوپچیوس است که موسس MONSIEWRLEON بوده و نزدیک به سه سال برای ADFORM و به عنوان مدیر پروژه برای MAISON PRESTIGE فعالیت داشته است. کارنامه فعالیت این شخص هم بسیار مثبت و قابل قبول است و تلاش‌های زیادی از این شخص به چشم می‌خورد. 

‏با توجه به استفاده از بلاک چین اتریوم ، و به تبع آن افزایش هزینه های نقل و انتقالات و کاهش سرعت تراکنش ها، بسیاری اکوسیستم کاردانو را به عنوان راه حلی جایگزین می بینند. بنیانگذاران ADAX کاردانو را به دلیل رویکرد علمی خود در مورد قراردادهای هوشمند که تصور می شود آینده DeFi را با رویکرد جدیدی در انجام تجارت تعریف می کند ، شناخته اند.

تعداد کل سکه عرضه شده صد میلیون و تعداد سکه های در گردش هم حدود 52 میلیون واحد می باشد.حداقل خرید 150 واحد در محدوده قیمت 1 دلار تا 2 دلار در نوسان می باشد.و با راه اندازی و شروع کار صرافی اداکس و با با رفتن حجم معاملات پیش بینی قیمت بین اعداد 5 دلار تا 30 دلار دور از دسترس نمی باشد

‏از ویژگی های این پروژه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

‏🔹از آنجا که این پلتفرم کاملاً غیر متمرکز است ، کاربران مجبور به در اختیار گذاشتن کلید های خصوصی خود نیستند. این ویژگی را می توان با صرافی متمرکز مقایسه کرد، جایی که کاربران باید کلیدهای خصوصی خود را در اختیار پلتفرم ها قرار دهند.

🔷‏ADAX کاربران را قادر می سازد تا معاملات مبتنی بر قراردادهای هوشمند را سریعتر و ارزان تر از شبکه اتریوم انجام دهند.

🔷‏مشارکت با Stockgeist.AI ، یک پلتفرم نظارت بر سنتیمنت بازار ، به معامله گران ADAX اجازه می دهد تا سرمایه گذاری ها را بر اساس حال و هوای بازار تنظیم کنند. داده ها از سایت های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و Discord جمع آوری می شوند تا مشخص شود کدام توکن ها مورد توجه قرار می گیرند.

🔷‏پشتیبانی گسترده کیف پول ها : شامل پشتیبانی کامل Yoroi ، GeroWallet و CardsWallet .

‏🔷این معاملات بدون نیاز به دفترچه سفارشات ( order book) انجام شده و تمام واسطه ها و پروسه های پیچیده حذف شده است.

برای خرید رمز ارز آداکس ADAX بر روی لینک زیر کلیک نمایید

EXMARKETS

اداکس adax
رمز ارز اداکس
اداکس
اداکس adax
پیش بینی قیمت آینده رمز ارز آداکس در حال حاضر حجم بازار آداکس بین عدد 55 تا 65 میلیون دلار می باشد و با راه اندازی صرافی آداکس و رسیدن به حجم

بازار دو صرافی طبق تصاویر پایین آینده روشنی میتوان برای این ارز متصور بود

ارز اداکس adax
ارز اداکس ADAX
ارز اداکس ADAX

نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما